اللهم عجل لولیک الفرج
اسلام به ذات خود ندارد عیبی/ هر عیب که هست از مسلمانی ماست
طراح قالب
ثامن تـــم
امکانات وب
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
نماز حاجت

 

 

ساعت فلش مذهبی
دعای فرج
موسسه بیان معنوی

 

چگونه یک نماز خوب بخوانیم

چگونه یک نماز خوب بخوانیم

براي دانلود کليک کنيد

 

 


 

 

سلام جناب دکتر :

امیدوارم حالتان خوب باشد و سفر دور اروپا به شما و خانوادهً محترمتان خوش گذشته باشد . راستش را بخواهید اصلاً قصد نداشتم که با نگاشتن این نامهً سرگشاده ، خاطرتان را مکدر کنم و کلاً هم تفاوت نامهً سر گشاده را با انواع دیگر آن نظیر سر تنگ یا ته گشاد و اینها را هم نمی دانم !

ولی وقتی در اولین معاینه به مادرم فرمودید که باید حتماً سزارین شود ، نزدیک بود شاخ در بیاورم ، البته می دانید که من هنوز سری توی سرها در نیاورده ام ولی خوب به زودی سردار می شوم !

 

هر چی در این مدت فکر کردم نفهمیدم که شما بر چه اساسی این حرف را به مادرم زدید ، من که هنوز هیچ چیز ندارم و فی الواقع " بی همه چیز " هستم ، شما چطور تشخیص دادید که چندین ماه دیگر من باید با سزارین به دنیا بیایم ؟البته در اینکه ما کلاً کمی تا قسمتی کارهایمان غیر طبیعی است و با همهً دنیا فرق دارد که شکی نیست ولی آخر یک اندیکاسیونی ، یک چیزی ، همینطوری که برای دور هم بودن ، مادرهای جنین های بی گناه و محترمی مثل من را سزارین نمی کنند !

تازه شما مگر خودت خواهر و مادر نداری ؟ خوب برو آنها را سزارین کن . عجب جایی گیر کرده ام (رحم مادرت -مترجم ) اصلاً مگر من نمی خواهم به دنیا بیایم ؟ خوب من می خواهم طبیعی به دنیا بیایم . البته آنچه به جایی نرسد فریاد است ، آنهایی که بیرون هستند فریادشان به کجا می رسد که مال من از این تو برسد ، در ضمن شما اهل مطالعه هستی ، ببین برق شکم مامانم کی می آید ، کم کم خیلی طولانی شد ؟! خلاصه اگر دست خودم بود نمی گذاشتم من را غیر طبیعی به دنیا بیاورید و به محض اینکه دست دار بشوم با مشت های گره کرده فریاد خواهم زد " زایمان طبیعی حق مسلم ماست " در ضمن اگر در موقع سونوگرافی دیدید من حرکات زشتی از خودم بروز دادم بدانید علتش چیست . زیاد وقتتان را نمی گیرم امیدوارم خاطر مبارک ناراحت نشده باشد . عرایضم را با چند بیت شعر نو ( سروده خودم ) به پایان می برم :

از طبیعت بیاموز

و

بگذار من نیز به طبیعت خویش بازگردم

 

 

 

یک ، دو ، سزارین ! خیلی مورد هاش الکین !

 

 

ولی چه سود که : " خیلی معطلی سر خودت ببین اینا کین دورو ورت "

 

ارادتمند : " جنین

 

 


برچسب‌ها: نامهً سرگشادهً یک جنین به پزشک مادرش
٢٩ بهمن ۱۳۸۸ .::. ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ .::. A M I R .::. نظرات ()
درباره ما

خدایا ، همیشه و هر لحظه یادم بنداز که نامحرم نامحرم است چه در دنیای حقیقی چه در دنیای مجازی ******************************** امام حسن عسکری (ع) می فرمایند :به خدا، فرزندم مهدى را غیبتى است که در آن هیچ کس از هلاکت نجات‏ نمى‏ یابد، مگر کسى که خداى (عزوجل) او را بر اعتقاد نسبت به امامتش ثابت قدم بدارد و او را در دعا براى تعجیل فرجش توفیق عنایت‏ فرماید. {شیخ صدوق، اکمال الدین و اتمام النعمه، ج 2، ص 384} .......................................................... امیرالمومنین (ع) : مجاهد شهید در راه خدا اجر و مزدش بیشتر از کسى نیست که قدرت بر گناه ‏دارد اما پاکدامنی می ورزد، نزدیک است که فرد پاکدامن فرشته ای از فرشتگان گردد(حکمت474). ........................................................... در فضلیت نماز اول وقت همین یک حدیث برای اهل خرد کافی است که امام صادق (ع) می فرمایند: برتری اول وقت بر آخر وقت مانند برتری آخرت بر دنیا است. ******************************** حیف میدانم که دیگر برنمیداری از آن خواب گران سر تا ببینی خرد سال سالخوردخویش را .... کین این زمان , چندان شجاعت یافته تا بگوید : راست میگفتی پدر ...