اللهم عجل لولیک الفرج
اسلام به ذات خود ندارد عیبی/ هر عیب که هست از مسلمانی ماست
طراح قالب
ثامن تـــم
امکانات وب
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
نماز حاجت

 

 

ساعت فلش مذهبی
دعای فرج
موسسه بیان معنوی

 

چگونه یک نماز خوب بخوانیم

چگونه یک نماز خوب بخوانیم

براي دانلود کليک کنيد

 

 


 

 

 

1- در صورت دریافت ایمیلی با موضوع مشکوک یا نا معلوم هرگز ضمیمه فایل را باز نکنید.

 

2- هرزنامه ها و ایمیل هایی که از افراد ناشناس می رسند اغلب دارای موضوعات جذابی هستند و به هیچ وجه فایل ضمیمه آن ها را باز نکنید.

 

3- هیچ فایلی را از اینترنت دانلود نکنید مگر اینکه از منبع آن مطمئن باشید

 

4- حتما یک آنتی ویروس بروی سیستم خود نصب کنید (در قسمت ویروس ها یک آنتی ویروس بسیار قوی را مفصلا شرح داده ایم) آنتی ویروس ها کلیه فایل های ضمیمه را اسکن می کنند و در صورت مشکوک بودن به آن فایل به شما اخطار می دهند.

 

5- به طور منظم از فایل های خود Back up بگیرید. گاهی اوقات بعضی از ویروس ها فقط تمامی فایل ها را از بین می برند.

 

 

6- سعی کنید همیشه از اخبار ویروس ها با خبر باشید. بسیاری از سایت های امنیتی جدید ترین ویروس ها و تهدیدات اینترنتی را لیست می کنند. بهتر است حداقل روزی یک بار به این گونه سایت ها سری بزنید.

 

7- هرگز هیچ فلاپی استفاده شده ای را امتحان نکنید مگر آنکه قبل از باز کردن, آن را اسکن کرده باشید.

 

8- اگر کاربر شبکه هستید به محض مشاهده یک ویروس در سیستم تان آن را به مدیر شبکه اطلاع دهید.

 

9- اگر از Microsoft Outlook برای ارسال و دریافت ایمیل های خود استفاده می کنید گزینه automatic preview را که در منوی View قرار دارد غیر فعال کنید. چون بسیاری از ویروس ها با preview شدن هم اجرا می شوند کسانی که از این برنامه برای ایمیل های خود استفاده می کنند لازم است که حتما و به طور مرتب patch های امنیتی Microsoft را برای برای برطرف کردن حفره های امنیتی Outlook دانلود نمایند.

 

10- هرگز به ایمیل هایی که از شما در خواست اطلاعات محرمانه می کنند جواب ندهید

 


برچسب‌ها: 10 توصیه برای ویروسی نشدن
٦ اسفند ۱۳۸۸ .::. ٩:٢۳ ‎ب.ظ .::. A M I R .::. نظرات ()
درباره ما

خدایا ، همیشه و هر لحظه یادم بنداز که نامحرم نامحرم است چه در دنیای حقیقی چه در دنیای مجازی ******************************** امام حسن عسکری (ع) می فرمایند :به خدا، فرزندم مهدى را غیبتى است که در آن هیچ کس از هلاکت نجات‏ نمى‏ یابد، مگر کسى که خداى (عزوجل) او را بر اعتقاد نسبت به امامتش ثابت قدم بدارد و او را در دعا براى تعجیل فرجش توفیق عنایت‏ فرماید. {شیخ صدوق، اکمال الدین و اتمام النعمه، ج 2، ص 384} .......................................................... امیرالمومنین (ع) : مجاهد شهید در راه خدا اجر و مزدش بیشتر از کسى نیست که قدرت بر گناه ‏دارد اما پاکدامنی می ورزد، نزدیک است که فرد پاکدامن فرشته ای از فرشتگان گردد(حکمت474). ........................................................... در فضلیت نماز اول وقت همین یک حدیث برای اهل خرد کافی است که امام صادق (ع) می فرمایند: برتری اول وقت بر آخر وقت مانند برتری آخرت بر دنیا است. ******************************** حیف میدانم که دیگر برنمیداری از آن خواب گران سر تا ببینی خرد سال سالخوردخویش را .... کین این زمان , چندان شجاعت یافته تا بگوید : راست میگفتی پدر ...